Oddíl starších skautek

Chceš dokázat, že holky nejsou bábovky? Pokud je ti mezi 11 a 15 lety, máš skvělou příležitost. Poznáš nové lidi, vyzkoušíš si věci, o kterých jsi předtím třeba ani nevděděla. Naučíš se přežít nejen v přírodě, ale i ve městě mezi lidmi. Přidej se k nám!

  • O víkendech trénujeme schopnosti a dovednosti od sportu, přes vaření v polních podmínkách až po první pomoc či zacházení s GPSkou.
  • V zimě trávíme týden na horách, kde si užíváme zimních radovánek, v létě spolu jedeme na tábor, kde jde o opravdové přežití mimo civilizaci.
  • V Praze chodíme na výstavy či do kina. Někdy společně koukáme na filmy nebo pořádáme večírek s vařením speciálních jídel.
  • S partou kamarádek zkoušíme zvláštní výtvarné techniky, ze kterých občas vyjdou hodně zajímavá díla.
Oddíl je parta, kde Tě přijmou takovou jaká jsi. Každý si tu najde to, v čem je nejlepší.

Občas jedem s holkama lézt na skálu nebo bruslit na ledě. Na táboře se pokoušíme hrát softbal nebo lakros, na výpravách hrajeme pohybové hry a hry na představivost. Víkendové akce máme 1x měsíčně, na jaře a v létě jezdíme pod stan, jindy se ubytujeme v chatě nebo jedeme jen na jeden den.

Jak nás najít?

Klubovnu najdeš v Korunní 60 na Praze 2 (mapa). Je to na zastávce tramvají 10 a 16 Vinohradská vodárna. Zkus se stavit. Na našich oddílových schůzkách jsi vždy vítána:

  • v úterý od 16:30 (84. oddíl AMAZONKY)

Nebo stačí kliknout na tlačítko Připoj se!, napsat krátký email a pak už jen čekat na odpovědět. Pokud ti to nestačí, volej na mobil +420 733 606 588 (Johana Burešová).

Junák - český skaut, z.s.